עיצוב חללים מסחריים

עיצוב חללים מסחריים הוא נישה ספציפית בתחום עיצוב הפנים, המתמקדת בבנייה ובעיצוב של חללי מסחר וקמעונאות. בשילוב מגוון רחב של מיומנויות, יצירתיות ויכולת טכנית גבוהה, מעצבים המתמחים בעיצוב חללים מסחריים עובדים לצד אדריכלים, מהנדסים, קבלנים ואנשי מקצוע אחרים לבניית סביבות מסחריות ממותגות.

למה לשכור שירותי עיצוב מסחרי לפרויקט עיצוב הפנים שלך?

לכל מעצב פנים מסחרי יש סט כלים משלו ליצירת עיצובים מגובשים ופונקציונליים עבור הלקוחות של העסק. עבור מעצבים המתמקדים במשרדי חברה, זה עשוי להיות ידע נרחב בתכנות פונקציונלי, עבור מעצבים המתמחים בשירותי בריאות, זה עשוי להיות ידע בעבודה של תקני בריאות ובטיחות מתאימים, ועבור מעצבי פנים המתמחים בתכנון ועיצוב פנים חללים מסחריים מדובר בהיכרות מעמיקה עם היכולת של הצרכנים לתקשר עם החלל בסביבה הקמעונאית. ביכולתם לתרגם את המותג לחוויה תלת ממדית, המסייעת לבעל העסק למכור מוצרים או שירותים.

מעצב קמעונאי מיומן ישלב את האלמנטים הספציפיים יותר למותג של החלל (שילוט, ניווט, עיצוב מתקנים ועמדות מכירה) בעיצוב הכולל, כדי ליצור הצהרת מותג מגובשת, ליצור חווית לקוח איכותית ולהגביר את הביצועים הקמעונאיים הכוללים.

המונח "קמעונאות" מתייחס להרבה יותר מעסקים שמוכרים מוצרים

אכן, קמעונאות כוללת הרבה יותר ממכירת פריטי אופנה או אלקטרוניקה, ומכילה בתוכה גם עסקים שמוכרים שירותים וחוויות, מכושר ועד אוכל, בריאות, נסיעות וכל סוג של חלל שבו לקוחות עוסקים במוצר או במותג. העקרונות של עיצוב חווית קמעונאות משחקים תפקיד מפתח.

שטחי מסחר רבים משמשים כיום גם כאולם תצוגה כדי לעזור למותג להתחבר ללקוחות הפוטנציאליים שלו. הדגש בעיצוב חללים מסוג זה מתמקד פחות במכירה ללקוח ויותר בחשיפת המותג, כך שבעת רכישה עתידית (בחנות, באינטרנט או במקום אחר) כבר תהיה לצרכנים מערכת יחסים חיובית עם המותג.

מומחה עיצוב פנים מסחרי יכול לרומם כל חלל מסחרי שבו עסק שואף להתחבר ולהשפיע על לקוח היעד שלו.

סוגים שונים של לקוחות ופרויקטים

עבור חלק מהלקוחות, עיצוב חללים מסחריים עשוי לכלול סיוע בפיתוח מותג, ואילו עבור אחרים המשמעות של זה היא ליצור וליישם הנחיות עיצוב מותג למיקום קיים או להעתיק את העקרונות הקיימים למיקום חדש.

עיצוב חללים מסחריים יכול לכלול גם עיצוב מתקנים, עיצוב רהיטים ועיצוב שילוט. כל זאת לצד פיתוח קווים מנחים למותג ובניית מסע רכישה בבית העסק בהתאם לרמת המומחיות של המעצב ובמסגרת התקציב של הלקוח.

לסיכום,

בכל הנוגע לעיצוב חללים מסחריים, מעצב הפנים הוא אחת החוליות החשובות והעיקריות שבשרשרת נותני השירותים ללקוח. בחירה במעצב שמתמחה בעיצוב חללים מסחריים, בצרכים הקמעונאיים וביישומם באופן אופטימלי תבטיח תוצאה משביעת רצון וברמה גבוהה.

על מנת להבטיח שעשיתם את הבחירה הנכונה, עקבו אחר תוצרים של מעצב הפנים שאתם שוקלים לשכור, אספו המלצות ואל תהססו לשאול ולהתייעץ בנוגע לכל שאלה ונושא.  

מנוף מציעה שירותי תכנון אדריכלי לחללים קטנים וגדולים, וחותרת לספק עבודה מקצועית ברמה גבוהה במיוחד!

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email