עיצוב וילות ובתים פרטיים

בעיצוב הבית אתם ההשראה שלנו.

עיצוב ממנף את תכנית הדירה. על ידי שימוש בחומרים ובגוונים בצורה נכונה נוביל את הנוכחים להרגיש נעים בחללי הבית. 

בית מעוצב על פי הצרכים שלכם יגרום לתחושה של זרימה, הרמוניה ואנרגיה חיובית שתגרום לכם נינוחות ושלווה בביתכם.בכדי ליצור אווירה בה תרגישו שלמים יש לבצע תכנון ועיצוב בדקדוק ובהבנה. מנוף מלווה את לקוחותיה ומכוונת אל התוצאה אליה חושקים תוך שימת דגש על נוחות, פרקטיקה וייחודיות. 

תהליך העיצוב הבית

החלק הראשון – בחירת קו עיצובי ע״פ כל המאפיינים אשר ישרו ללקוח אווירה נינוחה ויעמדו בכל הדרישות , פתרונות ייחודיים באורח החים של הדיירים. בימינו ברור לכולם שעל הבית לשדר את אופיים של הדיירים במדויק.בזכות תכנון ממוקפד ומחשבה רבה, ניתן יהיה ליצור איכותי חיים ברמה הגבוהה ביותר.

החלק השני – פיתוח  הרעיון העיצובי – השלב היצרתי ביותר , בשלב הזה הפרפרים בבטן מתחילות להשתולל . זה הוא השלב שבו שמים את כל הרעיונות על השולחן על מנת לקבל משוב וכיוון ראשוני . זה הוא השלב שאנחנו במנוף מציגים בפניכם סקיצות ותוכניות שלד שיגרמו לכם להבין את הרעיון העיצובי של הבית.

החלק השלישי – הערכת יישום הרעייונות שהוצגו בפני הלקוחות, שלב הפינג פונג בנינו ללקוח , לאחר שהצגנו בפני בעל הנכס את הרעיונות אנו מתחילים בשינויים והתאמות לאחר המשוב הראשוני של הלקוח. שלב זה התכנון האדריכלי בשלבי חיתולים הדבר המאפשר שינויים כל עוד התוכניות העיצוביות אינן קבועות. 

השלב הרביעי – תוכנייות עיצוב פנים מתקדמות , לאחר התכנון האדרכלי אנו מגיעים עם תוכניות עיצוב פנים. לאחר שכל ההתאמות והשינויים בוצעו . זה הוא השלב של יישום התוכנית, חידוד רעייונות והפרטים הכי קטנים. 

השלב החמישי – הסכמה בין כל הגורמים הרלוונטים ותחילת תהליך עיצוב הפנים , בעל הנכס מקבל תוכנית מוגמרת עד לפרט הטכני האחרון. לאחר אישור של כל בעלי המקצוע הרלוונטים בפרוייקט וע״י כל הגורמים הנדרשים (עיריה, קבקלן, מפקח ומבצע בניה) יוצאים לדרך ! !

 

מאמרים קשורים
עיצוב ותכנון חללים מסחריים

עיצוב חללים מסחריים, מאיפה מתחילים?

עיצוב חללים מסחריים הוא נישה ספציפית בתחום עיצוב הפנים, המתמקדת בבנייה ובעיצוב של חללי מסחר וקמעונאות. בשילוב מגוון רחב של מיומנויות, יצירתיות ויכולת טכנית גבוהה, מעצבים המתמחים בעיצוב חללים מסחריים עובדים לצד אדריכלים, מהנדסים, קבלנים ואנשי מקצוע אחרים לבניית סביבות מסחריות ממותגות.

קרא עוד »
עיצוב-משרד-עורכי-דין

עיצוב משרדי עורכי דין , כל מה שצריך לדעת !

אופן העבודה במשרדי עורכי הדין עשוי להשתנות מדי יום, וכתוצאה מכך, עיצוב המשרד וארגון מקום העבודה צריך להשתנות בהתאם. לפני שנתעמק במגמות העיצוב החדשות בתחום, חשוב להדגיש, שעיצוב משרדי עורכי דין הוא נישה ייחודית בתחום עיצוב הפנים, שמצריך היכרות עם צורכי אנשי המקצוע ודרישותיהם מסביבת העבודה שלהם. במקביל, חשוב לקחת בחשבון את הנראות של המשרדים, מידת האטרקטיביות שלהם עבור העובדים והלקוחות והאופן בו מוצג העסק מבחינה תדמיתית.

קרא עוד »
עיצוב מודרני חנות בגדים

החשיבות של עיצוב פנים החנויות בעידן החדש

ככל שהמסחר האלקטרוני גדל, הכרחי שהחנויות, עכשיו יותר מתמיד, ישקיעו בחוויית הקנייה של הלקוח בכל נקודת מגע עימו. למעשה, על מנת למשוך קונים אל החנויות, חוויית הלקוח חייבת להתעלות על המוצר, מה שיבטיח שהחנות תישאר ערוץ מכירה חיוני ורווחי.

קרא עוד »

כיבוי אש

כל מה שצריך לדעת

כיבוי אש

כאן יהיה הסבר על תיק מידע בכמה שורות, אני לא יודע כמה צריך לכתוב בכל קוביה כזאת אז השארתי את זה ברמה גבוהה שזה יהיה ברור.
קרא עוד

היתר בניה

כל מה שצריך לדעת

היתר בניה

כאן יהיה הסבר על תיק מידע בכמה שורות, אני לא יודע כמה צריך לכתוב בכל קוביה כזאת אז השארתי את זה ברמה גבוהה שזה יהיה ברור.
קרא עוד

שימוש חורג

כל מה שצריך לדעת

שימוש חורג

כאן יהיה הסבר על שימוש חורג בכמה שורות, אני לא יודע כמה צריך לכתוב בכל קוביה כזאת אז השארתי את זה ברמה גבוהה שזה יהיה ברור.
קרא עוד

הקלות בניה

כל מה שצריך לדעת

הקלות בניה

כאן יהיה הסבר על תיק מידע בכמה שורות, אני לא יודע כמה צריך לכתוב בכל קוביה כזאת אז השארתי את זה ברמה גבוהה שזה יהיה ברור.
קרא עוד

השאירו פרטים ונחזור אליכם

בואו נעבוד ביחד

מנוף מתמחה בניהול מגה פרויקטים, רב-תחומיים,
המשלבים מגוון יכולות משתנות לאורך חיי הפרויקט. בואו להכיר אותנו מקרוב.