עיצוב חללים מסחריים

שימת הדגש שלנו בעיצוב עסקים הינה מינוף ובידול העסק.

עיצוב מסחרי

עיצוב מסחרי שונה מהותית מעיצוב ביתי למטרות מגורים. העיצוב המסחרי רואה לנגד עיניו את בית העסק ואת המטרה שלו – להיות רווחי ולהצליח במכירות. כיום קיימת מודעות רבה לחוויית הקניות, מה שמביא בעלי עסקים רבים לשפר את נראות החנות או המשרד שלהם, וכך להגביר את תנועת הלקוחות. מהלך שיוצר בסופו של דבר היקף מכירות גדול יותר ושורת רווח משמעותית יותר.

תהליך נכון של עיצוב מסחרי

תהליך נכון של תכנון ועיצוב פנים מסחרי נפתח באפיון של השטח הקיים. האפיון כולל מדידות ובדיקות באשר להיתכנות ולאפשרויות שהחלל מציע. בשלב הבא בודקים את העסק ואת הערכים שלו. מהי התדמית הרצויה? מהו קהל היעד? מהי השפה העיצובית המתאימה כדי להגביר תנועת לקוחות? בנוסף לוקחים בחשבון בתהליך עיצוב מסחרי את חווית הקניות ואת הנוחות של הלקוח במהלך הקנייה. בהתאם לכל הנתונים הללו מחלקים את חלל המכירות בצורה חכמה ומותאמת, מציבים את המוצרים באופן חכם ומעורר סקרנות, מוסיפים אמצעי תאורה מתקדמים בנקודות אסטרטגיות, ויוצרים חלל מכירות מנוצל, מזמין שבסופו של דבר גם מוכר הרבה יותר.

הכנת תכנית יישומית לקבלן

לאחר שלבי התכנון והחשיבה מכינים תכנית קבלנית אשר על פיה עובדים בשטח. התוכנית הזו תהיה מדויקת ומותאמת היטב לשטח על מנת לאפשר יישום מדויק בשטח שישיג את התוצאות הרצויות בדרך מהירה וחכמה.

מלאו כאן את הפרטים שלכם כדי לראות כיצד המומחים של מנוף יכולים לקדם את העיצוב המסחרי בחלל שלכם. בעזרתנו אתם עומדים לעבור תהליך חכם וממוקד מאוד במטרה. מה שיאפשר לכם למצות את השטח הנוכחי, לעצב אותו בחכמה ובהתאמה מקסימלית, והכי חשוב – להיות מרוצים מעיצוב מוקפד ותואם. צרו עמנו קשר –

מאמרים קשורים
עיצוב ותכנון חללים מסחריים

עיצוב חללים מסחריים, מאיפה מתחילים?

עיצוב חללים מסחריים הוא נישה ספציפית בתחום עיצוב הפנים, המתמקדת בבנייה ובעיצוב של חללי מסחר וקמעונאות. בשילוב מגוון רחב של מיומנויות, יצירתיות ויכולת טכנית גבוהה, מעצבים המתמחים בעיצוב חללים מסחריים עובדים לצד אדריכלים, מהנדסים, קבלנים ואנשי מקצוע אחרים לבניית סביבות מסחריות ממותגות.

קרא עוד »
עיצוב-משרד-עורכי-דין

עיצוב משרדי עורכי דין , כל מה שצריך לדעת !

אופן העבודה במשרדי עורכי הדין עשוי להשתנות מדי יום, וכתוצאה מכך, עיצוב המשרד וארגון מקום העבודה צריך להשתנות בהתאם. לפני שנתעמק במגמות העיצוב החדשות בתחום, חשוב להדגיש, שעיצוב משרדי עורכי דין הוא נישה ייחודית בתחום עיצוב הפנים, שמצריך היכרות עם צורכי אנשי המקצוע ודרישותיהם מסביבת העבודה שלהם. במקביל, חשוב לקחת בחשבון את הנראות של המשרדים, מידת האטרקטיביות שלהם עבור העובדים והלקוחות והאופן בו מוצג העסק מבחינה תדמיתית.

קרא עוד »
עיצוב מודרני חנות בגדים

החשיבות של עיצוב פנים החנויות בעידן החדש

ככל שהמסחר האלקטרוני גדל, הכרחי שהחנויות, עכשיו יותר מתמיד, ישקיעו בחוויית הקנייה של הלקוח בכל נקודת מגע עימו. למעשה, על מנת למשוך קונים אל החנויות, חוויית הלקוח חייבת להתעלות על המוצר, מה שיבטיח שהחנות תישאר ערוץ מכירה חיוני ורווחי.

קרא עוד »

השאירו פרטים ונחזור אליכם

בואו נעבוד ביחד

מתמחה בניהול מגה פרויקטים, רב-תחומיים,
המשלבים מגוון יכולות משתנות לאורך חיי הפרויקט