הפרויקטים שלנו

דואגים לחזון עתידי מושלם

מנוף מספקת שירותי ניהול תאום ופיקוח, תכנון ועיצוב פנים על פרויקטים בתחום הבנייה והתשתיות. אנו מציעים קשת רחבה של שרותים. הלקוחות יכולים להזמין שירותים חלקיים בשלבים השונים של הפרויקט או את מכלול השרותים המקיפים של ניהול הפרויקט בשלמותו, מתחילתו ועד סופו. הפרויקט מנוהל בצורה שקופה אל מול המזמין כאשר כל העבודה השוטפת נעשית על ידנו והמזמין יכול להיות שותף לתהליך ולבקרו במידת רצונו. שרותי ניהול הפרויקט כוללים ניהול שלבי היזום, התכנון, הרישוי, ברנדינג, הביצוע והמסירה.

 מתחם כושר וריקוד חדשני הממוקם בראשון לציון הנותן מענה למתאמנים צעירים לאימונים בקבוצות ויחידים. המתחם כולל משרדים, בר משקאות בריאות, סטודיו לריקוד, סטודיו לאימונים אישיים, סטודיו לאימונים בקבוצות והפקות ימי צילום. 

שיפוץ בית פרטי הממוקם בהרצליה הכולל שינוי חזיתות, הגדלת חדרי השינה, תכנון מחדש של חדרי הרחצה, תוספת בריכת שחייה, יחידת דיור, מטבח חדש, חיפויים וריצופים, תוכניות בנייה ועיצוב כולל לכל חללי הבית.

תכנון ועיצוב מלא של מתחם החנות SEACRET הראשון בישראל עם מגוון עמדות מעוצבות לפי הקו המיתוגי של העסק ולכן השתמשנו גם אנחנו בחיפויים ועיצוב טבעי עבור החנות שתתאים לקו של העסק.

עיצוב פנטהאוז דופלקס קו ראשון לים בנתניה. העיצוב כלל תכנון ועיצוב שלושה חדרי שינה, משרד ביתי, שתי מרפסות ושלושה חדרי רחצה. שימוש באלמנטים מיוחדים שנוצרו במיוחד לחללי הבית. הצבעים השולטים בפרויקט הם צבעי הים אליו הדירה משקיפה.

עיצוב מעונות סטודנטים של קמפוס אלקטרה בבר אילן
דירה קטנה ומאתגרת הכוללת שלושה חדרי שינה, חדר רחצה, חדר אירוח ומטבח
בעיצוב חדשני וצעיר שעושה חשק להתרכז בלמידה תוך תחושה ביתית ונעימה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם