שירותי מדידה

השלב הראשון לבית חלומותך - מדידת הקרקע

הגיע הרגע הזה בחיים שעליו חלמת כל חייך. בניית בית חלומותך , אך לפני שכל זה קורה יש כמה שלבים שצריכים לעבור והראשון מבינהם הוא הזמנת מודד מוסמך עבור מדידה של השטח לקראת הגשה של בקשה להיתר בנייה יש צורך לבצע מדידת קרקע. מדידה זו נדרשת על ידי הרשות המקומית לפי חוק התכנון והבנייה. זה הוא הצעד הראשון לקראת הגשה להיתר בניה ,הינו הגשה של מפה טופוגרפית עדכנית של שטח הקרקע. 

המפה שתוגש מחויבת בחתימה של מודד מוסמך וחייבת לכלול את כל הפרטים הנדרשים בחוק התכנון והבנייה ובהתאם לתורנות המדידה.

מדידת פנים ומדידה אדריכלית

מדידה זו כוללת התייחסות לחלוקה הפנימית שקיימת במבנה. השימוש במדידות אלו הוא לצרכי תכנון על פי הנתונים הנוכחיים. במדידה זו מודדים בין היתר נקודות תאורה,  פתחים, גבהים של קומות וקירות, מיקומים של שקעים וכמובן לצורכי חישוב ארנונה.

מדידה זו מנחה את המתכנן בתכניות הריסה ובניה וחוסכת כסף רב בתהליך הבניה העתידית.

 

מדידה תלת מימדית

קיימות כיום בשוק טכנולוגיות מתקדמות לביצוע מדידה תלת מימדית. במדידה זו נעזרים בסורק תלת ממד אשר מודד את כלל הנתונים ומציג אותם בשטח כפי שהם אכן במציאות. הנתונים מוצגים בענן נקודות. המודל מעוגן לרשת קואורדינטות בהתאם לנקודות GPS כפי שהם נדגמו בשטח.

מהם היתרונות של מדידה תלת מימדית?

מדידה מתקדמת זו נהנית מכמה יתרונות:

  • היא מאפשרת שילוב של התוכנית האדריכלית ובחינת השפעות של התוכנית מהיבטים שונים.
  • המדידה משמשת כסימולציית צפייה המאפשרת לבחון את הנתונים מכמה זוויות. כך ניתן לבדוק הסתרות צפויות למטרות אבטחה, תכנון אירועים, מיקום מצלמות אבטחה וכדומה.
  • המדידה מהווה בסיס מדויק לתכנון תשתיות תת קרקעיות, קרקעיות ועיליות.
  • מדידת תלת מימד מאפשרת ניתוח וחישוב כמויות לפי התכנון הסופי שמתקבל.
  • המדידה נותנת מענה עבור פרויקטים מורכבים שלהם אופי הנדסי.

חברת מנוף מציעה שירותי מדידת פנים, מדידות להיתר, ומדידה תלת מימדית על ידי המכשור המתקדם ביותר ומבצעת את המדידות באופן מדויק ותואם לדרישות. מלאו כאן את הפרטים ליצירת קשר עם החברה המובילה בענף המדידות למטרות בנייה, תכנון והנדסה

מאמרים קשורים
עיצוב ותכנון חללים מסחריים

עיצוב חללים מסחריים, מאיפה מתחילים?

עיצוב חללים מסחריים הוא נישה ספציפית בתחום עיצוב הפנים, המתמקדת בבנייה ובעיצוב של חללי מסחר וקמעונאות. בשילוב מגוון רחב של מיומנויות, יצירתיות ויכולת טכנית גבוהה, מעצבים המתמחים בעיצוב חללים מסחריים עובדים לצד אדריכלים, מהנדסים, קבלנים ואנשי מקצוע אחרים לבניית סביבות מסחריות ממותגות.

קרא עוד »
עיצוב-משרד-עורכי-דין

עיצוב משרדי עורכי דין , כל מה שצריך לדעת !

אופן העבודה במשרדי עורכי הדין עשוי להשתנות מדי יום, וכתוצאה מכך, עיצוב המשרד וארגון מקום העבודה צריך להשתנות בהתאם. לפני שנתעמק במגמות העיצוב החדשות בתחום, חשוב להדגיש, שעיצוב משרדי עורכי דין הוא נישה ייחודית בתחום עיצוב הפנים, שמצריך היכרות עם צורכי אנשי המקצוע ודרישותיהם מסביבת העבודה שלהם. במקביל, חשוב לקחת בחשבון את הנראות של המשרדים, מידת האטרקטיביות שלהם עבור העובדים והלקוחות והאופן בו מוצג העסק מבחינה תדמיתית.

קרא עוד »
עיצוב מודרני חנות בגדים

החשיבות של עיצוב פנים החנויות בעידן החדש

ככל שהמסחר האלקטרוני גדל, הכרחי שהחנויות, עכשיו יותר מתמיד, ישקיעו בחוויית הקנייה של הלקוח בכל נקודת מגע עימו. למעשה, על מנת למשוך קונים אל החנויות, חוויית הלקוח חייבת להתעלות על המוצר, מה שיבטיח שהחנות תישאר ערוץ מכירה חיוני ורווחי.

קרא עוד »

השאירו פרטים ונחזור אליכם

בואו נעבוד ביחד

מתמחה בניהול מגה פרויקטים, רב-תחומיים,
המשלבים מגוון יכולות משתנות לאורך חיי הפרויקט